Uw Gezonde School contactpersoon

Wilt u contact opnemen met een Gezonde School-adviseur van GGD Fryslân? Uw contactpersoon voor uw regio is:

 Regio Noord-Friesland

klein GGD Fryslan GB Ciska 5302      


Ciska Hiemstra
E-mail: c.hiemstra@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 166
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Gemeenten: 
Dantumadiel, Dongeradeel, Ferwerderadiel, Kollumerland c.a., Vlieland, Ameland, Schiermonnikoog, Terschelling

klein GGD Fryslan GB Linda 5303      


Linda de Jong
E-mail: l.dejong@ggdfryslan.nl  
Telefoon: 088 - 22 99 847
Werkdagen: maandag en dinsdag

Gemeenten:
Waadhoeke, Harlingen, Vlieland, Ameland, Schiermonnikoog, Terschelling

klein GGD Fryslan GB Annemarie 5321      


Annemarie Bosma

E-mail: a.bosma@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 176
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Gemeenten:
Dantumadiel, Dongeradeel, Ferwerderadiel, Kollumerland c.a., Leeuwarden en Leeuwarderadeel

GGD Fryslan GB Lammert 1056k      
Lammert Bosma

E-mail: l.bosma@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 172
Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Gemeenten:
Waadhoeke, Leeuwarden

  

Regio Zuidoost-Friesland

klein GGD Fryslan GB Marja 5269      

Marja de Jong
E-mail: m.dejong@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 182 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdagochtend

Gemeente: 
Smallingerland                                                                       

 

klein GGD Fryslan GB Marjon 3726      

Marjon Mulder
E-mail: m.mulder@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 195 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente: 
Smallingerland                  

klein GGD Fryslan GB Tryntsje 5287      

Tryntsje van der Wal
E-mail: t.vdwal@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 163
Werkdagen: dinsdag en donderdagochtend

Gemeente:
Heerenveen

 

klein GGD Fryslan GB Yvonne 5317      

Yvonne Koster
E-mail: y.koster@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 181
Werkdagen: maandag en dinsdag

Gemeenten:
Opsterland, Ooststellingwerf

 

GGD Fryslan GB Marielle 4195 klein300x200      

Mariëlle Bleeker-Hassing
E-mail: m.bleeker@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 179
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente:
Weststellingwerf

GGD Fryslan GB Willemijn 4184 300x200

     

Willemijn Meijer
E-mail: w.meijer@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 198
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Gemeenten: 
Achtkarspelen, Tytsjerksteradiel

  

Regio Zuidwest-Friesland

klein GGD Fryslan GB Akke 5337

Akke Hofstee
E-mail: a.hofstee@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 358
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Gemeente: Súdwest Fryslân en De Fryske Marren

 

 

 

 

 

Myrthe Sijtsema
E-mail: m.sijtsema@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 347
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente: Súdwest Fryslân en De Fryske Marren

 

Provinciaal 

klein GGD Fryslan GB Joline 5357


Joline Cohen Tervaert
E-mail: j.cohentervaert@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 186
Werkdagen: maandag t/m donderdag
                                                                                          

Provinciaal Coördinator Gezonde School Fryslân    

%MCEPASTEBIN%

Kinderopvang

partners 5a

Fier GGD Fryslan Halt Sport Fryslan Cedin VNN Kinderdietisten Friesland Sense CSGNN VNN IVN