Uw Gezonde School contactpersoon

Wilt u contact opnemen met een Gezonde School-adviseur van GGD Fryslân? Uw contactpersoon voor uw regio is:

Regio Noord-Friesland

klein GGD Fryslan GB Ciska 5302

   

Ciska Hiemstra
E-mail: c.hiemstra@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 166
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Gemeenten: 
Dantumadiel, Noardeast-Fryslân, Vlieland, Terschelling, Ameland, Schiermonnikoog

GGD Fryslan GB Silvia 6514 klein

   

Silvia de Roos
E-mail: s.deroos@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 159
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag

Gemeenten: 
Dantumadiel, Noardeast-Fryslân, Leeuwarden

klein GGD Fryslan GB Linda 5303

   

Linda de Jong
E-mail: l.dejong@ggdfryslan.nl  
Telefoon: 088 - 22 99 847
Werkdagen: maandag en dinsdag

Gemeenten:
Waadhoeke, Harlingen, Vlieland, Terschelling, Ameland, Schiermonnikoog

klein GGD Fryslan GB Annemarie 5321

   

Annemarie Bosma
E-mail: a.bosma@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 176
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Gemeente:
Leeuwarden

GGD Fryslan GB Lammert 1056k

    Lammert Bosma
E-mail: l.bosma@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 172
Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Gemeenten:
Waadhoeke, Leeuwarden

Regio Zuidoost-Friesland

klein GGD Fryslan GB Marja 5269

   

Marja de Jong
E-mail: m.dejong@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 182 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdagochtend

Gemeente: 
Smallingerland

klein GGD Fryslan GB Marjon 3726

   

Marjon Mulder
E-mail: m.mulder@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 195 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente: 
Opsterland

klein GGD Fryslan GB Joline 5357

   

Joline Cohen Tervaert
E-mail: j.cohentervaert@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 186
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Gemeente:
Heerenveen

 

klein GGD Fryslan GB Yvonne 5317

   

Yvonne Koster
E-mail: y.koster@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 181
Werkdagen: maandag en dinsdag

Gemeenten:
Ooststellingwerf

GGD Fryslan GB Marielle 4195 klein300x200

   

Mariëlle Bleeker-Hassing
E-mail: m.bleeker@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 179
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente:
Weststellingwerf

GGD Fryslan GB Esther 1061 klein 300x200px

   

Esther de Vries
E-mail: e.devries@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 175
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag

Gemeenten: 
Achtkarspelen, Tytsjerksteradiel

Regio Zuidwest-Friesland

klein GGD Fryslan GB Akke 5337

   

Akke Hofstee
E-mail: a.hofstee@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 358
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Gemeente: Súdwest Fryslân en De Fryske Marren

Myrthe goud klein    

Myrthe Sijtsema
E-mail: m.sijtsema@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 347
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente: Súdwest Fryslân en De Fryske Marren

Provinciaal 

klein GGD Fryslan GB Joline 5357

   

Joline Cohen Tervaert
E-mail: j.cohentervaert@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 186
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Provinciaal Coördinator Gezonde School Fryslân

GGD Fryslan GB Joke 6483 klein

   

Joke Drijver
E-mail: j.drijver@ggdfryslan.nl
E-mail: informatiecentrum@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 165
Werkdagen: maandag t/m woensdag
Documentalist / uitleen van lesmateriaal
Bezoekadres Informatiecentrum: Moleneind 95 ZZ, Drachten

GGD Fryslan GB Mirjam Esther 6536 klein

   

Mirjam Esther de Jong-Vlagsma
E-mail: m.e.dejong@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 803

Secretaresse Gezonde School Fryslân

Kinderopvang

partners 5a

Fier GGD Fryslan Halt Sport Fryslan Cedin VNN Kinderdietisten Friesland Sense CSGNN VNN IVN