Uw Gezonde School contactpersoon

No video selected.

Wilt u contact opnemen met een Gezonde School-adviseur van GGD Fryslân? De contactpersoon voor uw regio is:

Regio Noord-Fryslân

Annemarie Bosma
E-mail: a.bosma@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 176
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Gemeente:
Leeuwarden

Lammert Bosma
E-mail: l.bosma@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 172
Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Gemeente:
Waadhoeke

Lisa Feddema
E-mail: l.feddema@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 152 
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag

Gemeenten:
Waadhoeke, Harlingen, Vlieland en Terschelling

Lindy Feddema

E-mail: l.e.feddema@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 98 763
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeenten: 
Dantumadiel, Noardeast-Fryslân

Ciska Hiemstra
E-mail: c.hiemstra@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 166
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Gemeenten: 
Noardeast-Fryslân, Ameland, Schiermonnikoog

Silvia de Roos
E-mail: s.deroos@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 159
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag

Gemeenten: 
Dantumadiel, Noardeast-Fryslân, Leeuwarden

Regio Zuidoost-Fryslân

Mariëlle Bleeker
E-mail: m.bleeker@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 179
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente:
Weststellingwerf

Tom Brandsma
E-mail: t.brandsma@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 154

Gemeenten: 
Opsterland, Weststellingwerf

Joline Cohen Tervaert
E-mail: j.cohentervaert@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 186
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Gemeente:
Heerenveen

Marjon Mulder
E-mail: m.mulder@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 195 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeenten: 
Opsterland, Ooststellingwerf

Marida Prins
E-mail: marida.prins@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 132

Gemeenten:
Heerenveen, Smallingerland 

Esther van der Valk
E-mail: e.vandervalk@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 194
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend

Gemeente:
Smallingerland 

Esther de Vries
E-mail: e.devries@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 175
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Gemeenten: 
Achtkarspelen, Tytsjerksteradiel


Regio Zuidwest-Fryslân

Akke Hofstee
E-mail: a.hofstee@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 358
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Gemeenten: Súdwest-Fryslân en De Fryske Marren

Myrthe Sijtsema
E-mail: m.sijtsema@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 347
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeenten: Súdwest-Fryslân en De Fryske Marren

Bilbo Schickenberg
E-mail: b.schickenberg@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 06 - 21 96 42 26
Werkdagen: maandagochtend, dinsdagochtend, vrijdagochtend

Gemeenten: Súdwest-Fryslân en De Fryske Marren

Annet Rondaan
E-mail: a.rondaan@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 877 
Werkdagen: maandag t/m donderdag, vrijdagochtend

Gemeenten: Súdwest-Fryslân en De Fryske Marren

Provinciaal 

Joline Cohen Tervaert
E-mail: j.cohentervaert@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 186
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Provinciaal Coördinator Gezonde School Fryslân

Joke Drijver
E-mail: j.drijver@ggdfryslan.nl
E-mail: informatiecentrum@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 165
Werkdagen: maandag t/m woensdag
Documentalist / uitleen van lesmateriaal
Bezoekadres Informatiecentrum: Moleneind 95 ZZ, Drachten

Mirjam Esther de Jong
E-mail: gezondeschoolfryslan@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 803

Senior secretaresse Gezonde School Fryslân

%MCEPASTEBIN%

Kinderopvang

partners 5a

Fier GGD Fryslan Halt Sport Fryslan Cedin VNN Kinderdietisten Friesland Sense CSGNN VNN IVN