Uw Gezonde School contactpersoon

Wilt u contact opnemen met een Gezonde School-adviseur van GGD Fryslân? Uw contactpersoon voor uw regio is:

Regio Noord-Friesland

klein GGD Fryslan GB Ciska 5302

   

Ciska Hiemstra
E-mail: c.hiemstra@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 166
Werkdagen: dinsdag en donderdag

Gemeenten: 
Noardeast-Fryslân, Ameland, Schiermonnikoog

GGD Fryslan GB Silvia 6514 klein

   

Silvia de Roos
E-mail: s.deroos@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 159
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag

Gemeenten: 
Dantumadiel, Noardeast-Fryslân, Leeuwarden

geenfoto 300x200

    Lisa Feddema
E-mail: l.feddema@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 152 
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend, donderdag

Gemeenten:
Waadhoeke, Harlingen, Vlieland en Terschelling

 

geenfoto 300x200    
Lindy Feddema

E-mail: l.e.feddema@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 98 763
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeenten:

 

 

 

klein GGD Fryslan GB Annemarie 5321

   

Annemarie Bosma
E-mail: a.bosma@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 176
Werkdagen: maandag, dinsdag en donderdag

Gemeente:
Leeuwarden

GGD Fryslan GB Lammert 1056k

    Lammert Bosma
E-mail: l.bosma@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 172
Werkdagen: maandag, woensdag en donderdag

Gemeente:
Waadhoeke

Regio Zuidoost-Friesland

klein GGD Fryslan GB Marja 5269

   

Marja de Jong
E-mail: m.dejong@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 182 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdagochtend

Gemeente: Smallingerland

klein GGD Fryslan GB Marjon 3726

   

Marjon Mulder
E-mail: m.mulder@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 195 
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente: 
Opsterland

klein GGD Fryslan GB Joline 5357

   

Joline Cohen Tervaert
E-mail: j.cohentervaert@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 186
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Gemeente:
Heerenveen

 

geenfoto 300x200 

   

Esther van der Valk
E-mail: e.vandervalk@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 194
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdagochtend

Gemeenten:
Ooststellingwerf, Smallingerland

 

 

GGD Fryslan GB Marielle 4195 klein300x200

   

Mariëlle Bleeker-Hassing
E-mail: m.bleeker@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 179
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeente:
Weststellingwerf

GGD Fryslan GB Esther 1061 klein 300x200px

   

Esther de Vries
E-mail: e.devries@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 175
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Gemeenten: 
Achtkarspelen, Tytsjerksteradiel

geenfoto 300x200  


Tom Brandsma

E-mail: t.brandsma@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 
Werkdagen: 

Gemeenten: 

 

 

 

 
geenfoto 300x200
 


Marida Prins

E-mail: marida.prins@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 
Werkdagen: 

Gemeenten: 

 

 


Regio Zuidwest-Friesland

klein GGD Fryslan GB Akke 5337

   

Akke Hofstee
E-mail: a.hofstee@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 358
Werkdagen: maandag t/m vrijdag

Gemeenten: Súdwest-Fryslân en De Fryske Marren

Myrthe goud klein

   

Myrthe Sijtsema
E-mail: m.sijtsema@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 347
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag

Gemeenten: Súdwest-Fryslân en De Fryske Marren

geenfoto 300x200

 

Bilbo Schickenberg
E-mail: b.schickenberg@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 06 - 21 96 42 26
Werkdagen: maandagochtend, dinsdagochtend, vrijdagochtend

Gemeenten: Súdwest-Fryslân en De Fryske Marren

 

 

 geenfoto 300x200

 


Annet Rondaan

E-mail: a.rondaan@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 877 
Werkdagen: maandag t/m donderdag, vrijdagochtend

Gemeenten: Súdwest-Fryslân en De Fryske Marren

Provinciaal 

klein GGD Fryslan GB Joline 5357

   

Joline Cohen Tervaert
E-mail: j.cohentervaert@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 186
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Provinciaal Coördinator Gezonde School Fryslân

GGD Fryslan GB Joke 6483 klein

   

Joke Drijver
E-mail: j.drijver@ggdfryslan.nl
E-mail: informatiecentrum@ggdfryslan.nl
Telefoon: 088 - 22 99 165
Werkdagen: maandag t/m woensdag
Documentalist / uitleen van lesmateriaal
Bezoekadres Informatiecentrum: Moleneind 95 ZZ, Drachten

geenfoto 300x200

   

Mirjam Esther de Jong
E-mail: gezondeschoolfryslan@ggdfryslan.nl 
Telefoon: 088 - 22 99 803

Senior secretaresse Gezonde School Fryslân

%MCEPASTEBIN%

Kinderopvang

partners 5a

Fier GGD Fryslan Halt Sport Fryslan Cedin VNN Kinderdietisten Friesland Sense CSGNN VNN IVN